Joanna Gieldarska

W dowolnej kolejności: psycholożka, psychoterapeutka, coacherka zdrowia, terapeutka motywująca (Certyfikat nr 97). Założycielka Akademii Energii. Aktualnie jestem na ostatnim roku czteroletniego szkolenia terapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Myśli i Emocji.

Prowadzę sesje psychoterapii indywidualnej oraz coachingu, treningi personalne, wykłady i warsztaty dla osób prywatnych oraz instytucji.

Zajmuję się wsparciem psychologicznym, wspieraniem rozwoju i poprawą jakości życia moich Klientów. Prowadzę swoją prywatną praktykę. Wspieram osoby zmagające się z zaburzeniami nastroju (w tym depresją), zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, fobia społeczna, lęk o zdrowie) a także borykającymi się z różnego rodzaju kryzysami i trudnymi sytuacjami życiowymi (np. utrata bliskiej osoby, rozwód, choroba, zmiana pracy itp.).

Wspieram także w utrwalaniem nawyków zdrowotnych np. zwiększeniem aktywność fizycznej, zmianą nawyków żywieniowych, radzeniem sobie ze stresem, ograniczeniem palenia oraz odszukaniem work-life balance. Pracuję zarówno z osobami zdrowymi, jak i takimi, które zmagają się z chorobami przewlekłymi. Mam doświadczenie w pracy z osobami, które są w trakcie zmian nawyków zdrowotnych.

Odbyłam ponad roczny staż w Szpitalu Nowowiejskim na XX Oddziale Dziennym Psychiatrycznym "Gawra" gdzie prowadziłam zajęcia grupowe i psychoterapię indywidualna pacjentów z rozpoznaniami depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości i psychoz. Aktualnie odbywam roczny staż w Fundacji Nagle Sami udzielając wsparcia osobom po doświadczeniu straty.

Jestem organizatorką kilku projektów zdrowotnych m. in.: Radość z brzucha, Zdrowy kręgosłup w pracy oraz warsztatów rozwoju osobistego. Także pomysłodawczynią i współautorką projektu Work&Wellness promującego zdrowie w miejscu pracy. Prowadzę autorskie zajęcia sportowe "Zdrowy kręgosłup w pracy" dla pracowników korporacji. Dotychczasowi klienci to m. in.: Aviva, MSD, NCBiR, International Paper, Saint Gobain, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.

Jestem zrzeszona w Polskim Towarzystwie Dialogu Motywującego i Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Podlegam stałej superwizji. Moimi superwizorkami są Iga Jaraczewska, Anna Derwich i Joanna Sielska.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej…

Rozumiem i akceptuję
© 2019 Joanna Gieldarska. Prawa Zastrzeżone.
facebook_page_plugin