Warsztaty, warsztaty :)

Zapraszamy na kolejny cykl warsztatów w Calypso Europlex (ul. Puławska 17 w Warszawie).
 
26.01 - Trening i dieta - czyli o współpracy trenerki personalnej i dietetyczki - prowadzą Ilona Cichecka i Joanna Gieldarska.
9.02 - To nie tak jak myślisz, kotku! Czyli o tym, dlaczego nie możemy się dogadać i co zrobić, aby się to udało - prowadzi Kamila Jeżowska ? Hułas.
16.02 - Od marzenia do spełnienia, czyli jak nie rzucać słów na wiatr - prowadzi Beata Kosiacka
23.02 - Zdrowy kręgosłup - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o plecach, ale boicie się zapytać - prowadzą Joanna Gieldarska i Andrzej Topczewski.

Koszt jednego spotkania to 60 zł.
ZAPISY:
Joanna Gieldarska - Akademia Energii tel. 608 521 150
UWAGA - liczba miejsc jest ograniczona.

Rezerwacja w formie płatności na konto:
Akademia Rozwoju Joanna Gieldarska
mBank
84 1140 2004 0000 3902 5984 5017
(wystawiamy rachunki)

OPISY PROWADZĄCYCH:
Ilona Cichecka - dietetyk. Zajmuję się procesowym podejściem do funkcjonowania organizmu poprzez indywidualną współpracę z pacjentami. Posiada duże doświadczenie w układaniu indywidualnych zaleceń dietetycznych i programów odchudzających dla osób z nadwagą i otyłością. Współpracuje również z parami leczącymi się na niepłodność, kobietami w ciąży i osobami z chorobami nowotworowymi i schorzeniami endokrynologicznymi. Autorka książki/poradnika dla osób odchudzających się pt.: ?Jak się nie odchudzać?" http://fontis.net.pl/
Joanna Gieldarska - psycholożka, instruktorka fitness i trenerka. Właścicielka firmy Akademia Energii: www.akademiaenergii.pl
Kamila Jeżowska - Hułas - coach, psycholożka, trenerka, a prywatnie żona i szczęśliwa mama. Prowadzi Fundację G10, której celem jest wprowadzanie społecznych zmian.
Jej strona to: http://www.twoj-coaching.blogspot.com/
Beata Kosiacka - trenerka rozwoju osobistego i mediatorka, założycielka www.BabskaDzungla.pl. Specjalizuje się w komunikacji w relacjach i nawiązywaniu kontaktu w sytuacjach konfliktowych.
Andrzej Topczewski ? instruktor Tai chi i Kung-fu a także fizjoterapeuta, trener i masażysta. Absolwent AWF. Przez 12 lat zawodnik Polskiej Kadry Narodowej w Wu Shu (Kung-fu), a także były trener Polskiej Kadry Narodowej. Fascynuje się sportem, fotografią i Chinami. Przez ponad 4 lata mieszkał w Chinach, gdzie uczył się języka, ćwiczył Kung-fu i Tai Chi.
www.facebook.com/pages/Andrzej-Topczewski-Fizjoterapia-i-Masaż/706279006068236?ref=ts&fref=ts

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej…

Rozumiem i akceptuję
© 2019 Joanna Gieldarska. Prawa Zastrzeżone.
facebook_page_plugin